FutureNet jest polską platformą społecznościową, która w porównaniu do konkurencji wyróżnia się bardzo ważnym aspektem – platforma płaci użytkownikom za użytkowanie i ruch na stronie. Portal powstał w listopadzie 2014 roku i w zasadzie całościowo nie wiele różni się od facebooka – łączy w sobie najbardziej rozwijające się sektory online: Multimedia, Social Media, Gry, Narzędzia i Zarabianie Online. Co do samej platformy FutureNet nie będę się tutaj rozpisywał – w najbliższym czasie napiszę o tym osobny artykuł. Dla niecierpliwych plan marketingowy i ogólny zamysł biznesowy został przedstawiony na poniższym oficjalnym video FutureNet Club:

W kontekście użytkowym platforma FutureNet nie jest dla mnie niczym przełomowym, ot kolejny portal oparty na zasadzie działania FB, który przyznam szczerze pierwotnie uważałem za niewypał. Tym czym firma mnie najbardziej zaskoczyła zwłaszcza pod kątem czysto biznesowym to możliwość budowania matryc oraz wprowadzenie po kilku miesiącach działalności platformy reklamowej opartej na modelu Revshare i bezpośrednim jej połączeniu z przedstawionym portalem społecznościowym. To właśnie jej poświęcimy dzisiaj całą uwagę. Wspomniana platforma reklamowa to oczywiście…FutureAdPro .

FutureAdPro – opis i zasady działania

FutureAdPro to pierwszy program Revshare oparty o profesjonalną i działającą platformę społecznościową. Działanie programu FutureAdPro jest zupełnie typowe dla powszechnym programów revsherowych, czyli w zamian za kupno adpacków i obejrzenie określonej ilości reklam (w przypadku FutureAdPro jest to 10 reklam dziennie) firma dzieli się z nami zyskami (Pamiętaj! Firmy działające w oparciu na modelu Revshare wypłacają prowizję wyłącznie wtedy gdy same zarabiają. Są to programy wysokiego ryzyka i w żadnym wypadku nie dają gwarancji zysków). Program wystartował w kwietniu 2016 r.

Szczegółowy opis i plan działania platformy FutureAdPro został opisany w poniższym video:

FutureAdPro – Jak zarabiać?

W platformie FutureAdPro zarabiać możemy na dwa sposoby:

  • Pierwszym z nich jest kupno paczek reklamowych (adpacków) o wartości 10$ lub 50$ każdy co w zamian daje nam 160 lub 800 wyświetleń reklamowanej przez nas witryny. Ponadto w zamian za obejrzenie 10 reklam dziennie zakupione przez nas adpacki wypracowują 20% zysku w ciągu 120 dni (czyli np. 1 adpack za 50$ w czasie 120 dni wypracowuje na czysto 10 $ zysku). To daje 1% zysku dziennie!
    Pamiętaj jednak, że zyski te nie są gwarantowane i otrzymamy je jedynie gdy bilans firmy będzie dodatni !

Warto mieć na uwadze, że adpack za 10$ pracuje nieco wolniej w porównaniu do adpacka za 50$ ( z prędkością 80% czasu dużego adpacka).

Maksymalna ilość paczek: 10$ – 100 paczek / 50$ – 1000 paczek.

Ponadto w FutureAdPro każdy użytkownik posiada dwa konta: Konto reklamowe i Konto FutureAdPro:

95% naszych naliczeń gromadzi się na koncie głównym (Konto FutureAdPro), natomiast 5% trafia na konto reklamowe z którego możemy kupić reklamę bądź opłacić abonament na wyższy status (patrz niżej).

  • Drugim sposobem zarabiania w programie jest prowizja za budowanie zespołu. Firma oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu adpacków przez polecone przez nich osoby aż do 5 poziomu ! Za każdym razem gdy polecona przez Ciebie osoba kupi adpack otrzymasz w zamian określoną prowizję.

Jak widzisz przy statusie na poziomie I otrzymujesz prowizję wyłącznie z 1 linii poleconych (czyli osób zarejestrowanych bezpośrednio z Twojego linku), natomiast mając wykupiony abonament na status V otrzymujesz prowizje ze wszystkich osób aż do 5 linii poleconych (czyli Twój polecony (1 linia), polecony Twojego polecanego (2 linia) i tak dalej…). Tak więc skuteczną metodą dla osób planujących polecać program i tworzyć własne zespoły jest kupno rocznego abonamentu (cena w zależności od statusu) dzięki czemu prowizje będą znacznie wyższe w porównaniu z darmowym statusem.

Kompletny plan marketingowy programu znajduje się tutaj.

FutureAdPro – O firmie

Założycielami firmy są Roman Ziemian  i Stephan Morgenstern. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu na ul. Ułańskiej 5.
Główna misja firmy brzmi:

„Jesteśmy najbardziej innowacyjną platformą społecznościową, która łączy i inspiruje ludzi na całym świecie do realizowania swojego potencjału w internecie dostarczając im nieustannie najnowszych produktów i kreatywnych rozwiązań.”

Wizja firmy:

„Kreujemy pierwszą platformę społecznościową, która posiada innowacyjne narzędzia do komunikacji oraz własne produkty ułatwiające ludziom na całym świecie w pełni realizować swój potencjał w internecie.”

 

FutureAdPro – Rodzaje płatności

W platformie mamy pełen wachlarz możliwości wpłat:

Jak widać wpłat możemy dokonywać tradycyjnym przelewem bankowym (Bank transfer), korzystając z szybkich płatności bankowych (Dotpay), używając procesorów lub portfeli płatniczych (Payza, Neteller) lub oczywiście przy użyciu Bitcoinów – prosto z giełdy BitBay (osobiście preferuję tą metodę). Każdy znajdzie wygodny i odpowiedni dla siebie sposób płatności.

Uwaga! Z każdej wypłaty 5% kwoty trafia na konto przeznaczone na zakup matrycy w FutureNet – po uzbieraniu odpowiedniej kwoty matryca wykupuje się automatycznie.

FutureAdPro – Moja opinia i uwagi

FutureAdPro powstał w kwietniu ubiegłego roku i choć wiedziałem o nim niemal od początku, dość sceptycznie podchodziłem do sprawy. Przede wszystkim nie wiedziałem jak rozwinie się platforma (konkurencja na rynku Revshare jest spora), z racji że twórcami są Polacy to nie do końca byłem przekonany o realności przedstawianej ścieżki rozwoju (tego typu programom sukces zapewni wyłącznie międzynarodowa popularność a rodacy nie zawsze potrafią się odpowiednio przebić i dla bezpieczeństwa wolałem przyglądać się z boku) i na tamtą chwilę po prostu do dyspozycji miałem ciekawsze i według mnie na tamtą chwilę pewniejsze Revshary. Jak jest teraz?

W obecnej chwili moje zdanie o programie zmieniło się niemal o 180 stopni i żałuję decyzji o czekaniu. Przez ten okres bacznie przyglądałem się rozwojowi firmy i muszę przyznać, że zespół robi świetną robotę. Zarówno portal społecznościowy jak i platforma ciągle są podlegają zmianom, które faktycznie działają na ich korzyść.

Interfejs jest prosty, przyjazny i bardzo intuicyjny a panel administracyjny przetłumaczony jest na kilkanaście języków ! Świadczy to wyłącznie o tym, że firma faktycznie dąży do stworzenia rewolucyjnej platformy na skalę światową (bo tak z całą pewnością można nazwać pierwszy portal społecznościowy dzielący się zyskami z reklam z użytkownikami).

To co wyróżnia Future Ad Pro od konkurentów to możliwość targetowania naszych reklam – możemy dokładnie określić do kogo reklama ma dotrzeć (ze względu na kraj zamieszkania, wiek, język i płeć). Dla osób chcących osiągnąć maksymalną skuteczność reklamy jest to bardzo pomocne, a wręcz konieczne.

Kolejną rzeczą, która przekonała mnie do programu jest… weryfikacja konta! To co pogrąża większość platform Revsharowych to nieuczciwość użytkowników, a ściślej mówiąc nagminne tworzenie multikont w celu wyłudzania prowizji. Przez takie nieuczciwe zagrania bardzo duża część kapitału wypływa nielegalnie z firmy przez co budżet szybko wysycha prowadząc firmę do bankructwa. Na szczęście założyciele FutureAdPro zabezpieczyli się przed tym dzięki czemu realne szanse przetrwania firmy znacząco wzrosły.

Uwaga! O ile w FutureNet zarejestrować może się każdy tak w FutureAdPro możliwe jest posiadanie tylko 1 konta na gospodarstwo domowe! Czyli w jednym domu konto w FAP posiadać może wyłącznie jedna osoba, np. Ty, ale twoi rodzice czy rodzeństwo nie mogą już założyć w platformie konta. To bardzo ważne – nie próbuj łamać tej zasady bo skończy się to może zbanowaniem konta. Miej na uwadze że liczy się adres zamieszkania a nie nazwisko – czyli Twój brat może założyć konto pod warunkiem, że mieszka pod zupełnie innym adresem zamieszkania. Dla bezpieczeństwa nie radziłbym się również logować na konto u postronnych osób zarejestrowanych w FutureAdPro.

Podsumowując, FutureAdPro w obecnej chwili jest dla mnie numerem 1 lub 2 (razem z TheAdsTeam) na rynku Revshare w związku z czym gorąco zachęcam zainteresowanych do założenia konta i spróbowania sił w tym biznesie online. Platforma wystartowała niecały rok temu i nadal w błyskawicznym tempie się rozwija – jest to idealny moment na dołączenie, zbudowanie solidnego zaplecza reklamowego i stworzenia własnego zespołu. Potencjał FutureAdPro jest wielki, a założyciele z miesiąca na miesiąc zaskakują nowymi rozwiązaniami. Zdecydowanie na plus przemawia również możliwość odwiedzenia siedziby we Wrocławiu i porozmawiania z pracownikami, a nawet założycielami firmy. W internecie znajduje się pełno wywiadów przeprowadzonych z Romanem Ziemianinem – założycielem firmy.

Tak więc nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś ! Jeśli nie chcesz wpłacać pieniędzy jak najbardziej to rozumiem – zajmij sobie po prostu wysoką pozycję w moim zespole dzięki czemu otrzymywał będziesz prowizje z kolejnych dopisywanych przeze mnie osób! A i tak jestem pewien, że prędzej czy później potencjał firmy przekona Cię do zainwestowania i cieszenia się z możliwości programu.

Bardzo ogólny zarys tego co zyskasz dołączając do mojego zespołu:
→ Otrzymasz ode mnie pomoc i pełne wsparcie przez cały okres współpracy,
W związku z tym, że obecnie największy nacisk kładę na rozwój w branży marketingu sieciowego oraz bezpośredniego z chęcią pomogę Ci w promowaniu i tworzeniu własnego zespołu,
Dołączysz do stosunkowo świeżej grupy dzięki czemu zajmiesz wysoką pozycję „w drzewku” – kolejne osoby rejestrowane z mojego polecenia znajdą się „pod Tobą”,
Współpraca nie opiera się wyłącznie o Revshare! Wspólnie w zespole rozwijamy i będziemy się rozwijać w wielu innych dziedzinach m.in. sprzedaży, marketingu, inwestowania, walut czy kryptowalut i wiele wiele innych! 
Co najlepsze – blog się dopiero rozwija i największa „fala wzrostowa” dopiero nadejdzie!
Nie przegap szansy i dołącz już dziś!

BONUS! Chcesz otrzymać 1000 media points o wartości 10$ już dziś całkowicie za darmo?
Jeśli tak to załóż konto klikając w odnośnik Zarejestruj się i napisz do mnie wiadomość na portalu bądź email na adres admin@promb.pl wpisując swoje imię i nazwisko bądź pseudonim a ja wyjaśnię w jaki sposób otrzymać bonusową nagrodę!

FutureAdPro – Rejestracja

Portal społecznościowy FutureNet i platforma reklamowa FutureAdPro stanowią jedną całość w związku z czym do założenia kont w obydwu z nich wystarczy jedna rejestracja.

W celu założenia konta (rejestracja bezpłatna) kliknij Zarejestruj się ,wypełnij dane na stronie głównej i kliknij „Rejestracja” (oczywiście uprzednio zapoznaj się z regulaminem). Następnie pozostaje Ci potwierdzić rejestrację w przysłanej na pocztę wiadomości email.

UWAGA! Dane muszą być autentyczne i prawdziwe ! Jeśli wpiszesz fikcyjne dane nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy !

Nawet jeśli nie masz obecnie zamiaru wpłacać pieniędzy polecam zarejestrować się i zobaczyć jak platforma wygląda od środka.

# PS. Dla zobrazowania faktycznego rozwoju firmy wrzucam zdjęcie postu opublikowanego na fanpagu firmy na portalu FutureNet !

To nie typowa platforma reklamowa. To nie typowa piramida finansowa. To nie kolejny program skazany na porażkę. To prawdziwa firma z wielkim i realnym potencjałem !