Kolejny miesiąc za nami więc czas na czwarty wpis z serii „Portfel inwestycyjny” w którym to podsumowuję prowadzone przeze mnie inwestycje w ciągu ostatnich 30 dni. Ubiegły miesiąc był dla mnie i dobry i zły – z jednej strony zrealizowałem sprzedaż części moich Bitcoinów z zyskiem, z drugiej wystąpił problem w jednym z programów w który inwestuję przez co na chwilę obecną mam w nim zamrożone środki.

Bitcoin

Kurs Bitcoina w lutym mocno się zmieniał. Początkiem miesiąca oscylował w granicach 4100 PLN/BTC, po czym można stwierdzić przez następne 30 dni stabilnie rósł osiągając 28 lutego pułap ok. 4800 zł. Początkiem lutego byłem w posiadaniu ok. 1,5 BTC, pod koniec lutego zdecydowałem się na sprzedaż około połowy z nich po kursie ok. 4900. Osiągnąłem dzięki temu zysk ok. 400 zł zostawiając dodatkowo w portfelu kolejne 0,7 BTC i z tą kwotą czekam na decyzję odnośnie ETF licząc na zainkasowanie dodatkowego wzrostu.

Na dzień jestem w posiadaniu:
BitBay – 0,64 BTC i ok. 3000 zł w oczekiwaniu na ewentualny dokup w razie złapania dołka,
BlockChain – 0,11 BTC.

Czekam przede wszystkim na decyzję odnośnie ETF oraz decyzję odnośnie Chińskich giełd (odblokowanie wypłat). Ciężko wg mnie na chwile obecną ocenić dokąd zmierzy kurs Bitcoina – zakładając korzystny dla mnie przebieg (Giełdy OkCoin i Huobi odblokują przelewy BTC i zostanie zatwierdzony ETF “COIN”) w takim przypadku kurs Bitcoina powinien poszybować w górę więc „wsiądę do pędzącego pociągu” w oczekiwaniu na stopniowe przebijanie pułapów 5500 PLN/6000PLN /1 BTC. Przed nami ciekawy i gorący okres.

Screen z giełdy BitBay nie wrzucam ani szczegółowego podsumowania ponieważ transakcji było zbyt wiele i nie chcę zajmować całego wpisu jednym zdjęciem.

Jeśli chcesz inwestować i zarabiać na Bitcoinie polecam giełdę BitBay – najlepsza Polska giełda BTC! Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Recyclix

Recyclix jest tą negatywną stroną ubiegłego miesiąca o której wspominałem na początku wpisu. Pod koniec lutego na profilu użytkowników pojawiła się informacja która opisywała rzekomy pożar w jednej z fabryk firmy przez co Recyclix stracił sporą cześć odpadów. Następstwem tego była konieczność zredukowania odpadów na kontach wszystkich inwestorów tłumacząc to poprawą kondycji firmy i szybszym powrotem do „normalności”. Osobiście w bujdy te nie wierzę i zakładam upadek programu, nie mniej jednak do ostatecznej decyzji n/t firmy wstrzymuję się do czerwca – wtedy mają zostać odblokowane pełne ilości odpadów i program ma działać na starych zasadach. Pozostaje czekać.

Stan na dzisiaj:

TheAdsTeam

Na chwilę obecną z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że Revshare TheAdsTeam jest dla mnie absolutnym numerem jeden dostępnym na rynku ! Wypłaty bez żadnych problemów trafiają na konto do 24h, liczba osób w programie ciągle się zwiększa, program marketingowy jest nadal wyśmienity, Admini nie zwalniają tempa i wprowadzają kolejne udogodnienia. Nic tylko polecać 🙂

Do dnia dzisiejszego wypłaciłem z programu 110$ przez Payzę i 144$ przez BTC. Bilans wpłat wypłat: Payza – 110$/492$, BTC: 144$/285$. Na koncie posiadam 30 adpacków po 50$.

Według mnie numer 1 wśród obecnie dostępnych programów Revshare na rynku! Zewnętrzne finansowanie, szybki wzrost popularności i co raz większy napływ nowych użytkowników świadczy o potencjale tego programu! Nie czekaj i dołącz już dziś:

FutureAdPro

Do programu wpłaciłem 150$. Strategia to reinwestycja – obecnie posiadam 3 paczki po 50$ i 7 adpacków po 10$.

SportArb

W lutym zdecydowałem się wejść do dwóch nowych programów. Pierwszym z nich jest SportArb – więcej o programie możesz przeczytać tutaj. Do programu wpłaciłem 0.08 BTC. Taktyka to reinwestycja i jak najszybsze wyjęcie wkładu – jest to program o dużym ryzyku utraty zarobku jednocześnie z dużym potencjałem zarobków.

NordeBank

Drugim nowym programem jest NordeBank – program wystartował niedawno i to jest jeden z ważniejszych powodów dla którego zdecydowałem się zainwestować – zakładając chociaż kilka miesięcy działania bez problemu powinienem zdążyć wypłacić wkład. Zainwestowane 50$ na 2% przez 15 dni. Więcej o programie tutaj.

Waluty

Na walutach bez zmian – szczerz mówiąc od 2 miesięcy jedyne co robię w tej „materii” to sprawdzanie kursów. Póki co nie zaobserwowałem kursu na zakup ani na sprzedaż. Czekam.

W lutym nic więcej się nie działo – podsumowując mogę stwierdzić, że był to miesiąc na plus. Nie zakładam jeszcze straty środków w Recyclix więc miesiąc luty zaznaczam na zielono. Oby tak dalej 🙂


Polecam również wpis z cyklu „Portfel inwestycyjny” z ubiegłego miesiąca:
Portfel inwestycyjny – Luty 2017

Kategorie: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Uncategorized

Bitcoin droższy od złota – czy mamy do czynienia z początkiem masowej popularności BTC?

W tym tygodniu na większości portali finansowych mogliśmy przeczytać odnośnie Bitcoina i wzroście do poziomu przekraczającego kurs złota. Dokładnie stało się to 2 marca 2017 roku i był to długo oczekiwany dzień zwłaszcza od kilku Czytaj więcej…

Uncategorized

Raport miesięczny: Listopad 2016 (mój pierwszy budżet domowy!)

Większość majętnych ludzi głosi, że zarabianie pieniędzy należy rozpocząć od prześwietlenia i usystematyzowania stanu naszych oszczędności oraz wydatków. Wydaje się to zupełnie logiczne, co nam z dodatkowych wpływów pieniężnych skoro zwiększając zarobki równocześnie tracimy kontrolę nad Czytaj więcej…

Uncategorized

Witam

Witam wszystkich na mojej stronie, jest to pierwszy wpis publikowany na blogu. Na chwilę obecną staram się opisać podstawowe produkty finansowe w które inwestuje, głównie z branży e-biznesu. W zakładce menu możecie znaleźć informacje m.in. Czytaj więcej…