Kolejny miesiąc za nami więc czas na czwarty wpis z serii „Portfel inwestycyjny” w którym to podsumowuję prowadzone przeze mnie inwestycje w ciągu ostatnich 30 dni. Ubiegły miesiąc był dla mnie i dobry i zły – z jednej strony zrealizowałem sprzedaż części moich Bitcoinów z zyskiem, z drugiej wystąpił problem w jednym z programów w który inwestuję przez co na chwilę obecną mam w nim zamrożone środki.

Bitcoin

Kurs Bitcoina w lutym mocno się zmieniał. Początkiem miesiąca oscylował w granicach 4100 PLN/BTC, po czym można stwierdzić przez następne 30 dni stabilnie rósł osiągając 28 lutego pułap ok. 4800 zł. Początkiem lutego byłem w posiadaniu ok. 1,5 BTC, pod koniec lutego zdecydowałem się na sprzedaż około połowy z nich po kursie ok. 4900. Osiągnąłem dzięki temu zysk ok. 400 zł zostawiając dodatkowo w portfelu kolejne 0,7 BTC i z tą kwotą czekam na decyzję odnośnie ETF licząc na zainkasowanie dodatkowego wzrostu.

Na dzień jestem w posiadaniu:
BitBay – 0,64 BTC i ok. 3000 zł w oczekiwaniu na ewentualny dokup w razie złapania dołka,
BlockChain – 0,11 BTC.

Czekam przede wszystkim na decyzję odnośnie ETF oraz decyzję odnośnie Chińskich giełd (odblokowanie wypłat). Ciężko wg mnie na chwile obecną ocenić dokąd zmierzy kurs Bitcoina – zakładając korzystny dla mnie przebieg (Giełdy OkCoin i Huobi odblokują przelewy BTC i zostanie zatwierdzony ETF “COIN”) w takim przypadku kurs Bitcoina powinien poszybować w górę więc „wsiądę do pędzącego pociągu” w oczekiwaniu na stopniowe przebijanie pułapów 5500 PLN/6000PLN /1 BTC. Przed nami ciekawy i gorący okres.

Screen z giełdy BitBay nie wrzucam ani szczegółowego podsumowania ponieważ transakcji było zbyt wiele i nie chcę zajmować całego wpisu jednym zdjęciem.

Jeśli chcesz inwestować i zarabiać na Bitcoinie polecam giełdę BitBay – najlepsza Polska giełda BTC! Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Recyclix

Recyclix jest tą negatywną stroną ubiegłego miesiąca o której wspominałem na początku wpisu. Pod koniec lutego na profilu użytkowników pojawiła się informacja która opisywała rzekomy pożar w jednej z fabryk firmy przez co Recyclix stracił sporą cześć odpadów. Następstwem tego była konieczność zredukowania odpadów na kontach wszystkich inwestorów tłumacząc to poprawą kondycji firmy i szybszym powrotem do „normalności”. Osobiście w bujdy te nie wierzę i zakładam upadek programu, nie mniej jednak do ostatecznej decyzji n/t firmy wstrzymuję się do czerwca – wtedy mają zostać odblokowane pełne ilości odpadów i program ma działać na starych zasadach. Pozostaje czekać.

Stan na dzisiaj:

TheAdsTeam

Na chwilę obecną z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że Revshare TheAdsTeam jest dla mnie absolutnym numerem jeden dostępnym na rynku ! Wypłaty bez żadnych problemów trafiają na konto do 24h, liczba osób w programie ciągle się zwiększa, program marketingowy jest nadal wyśmienity, Admini nie zwalniają tempa i wprowadzają kolejne udogodnienia. Nic tylko polecać 🙂

Do dnia dzisiejszego wypłaciłem z programu 110$ przez Payzę i 144$ przez BTC. Bilans wpłat wypłat: Payza – 110$/492$, BTC: 144$/285$. Na koncie posiadam 30 adpacków po 50$.

Według mnie numer 1 wśród obecnie dostępnych programów Revshare na rynku! Zewnętrzne finansowanie, szybki wzrost popularności i co raz większy napływ nowych użytkowników świadczy o potencjale tego programu! Nie czekaj i dołącz już dziś:

FutureAdPro

Do programu wpłaciłem 150$. Strategia to reinwestycja – obecnie posiadam 3 paczki po 50$ i 7 adpacków po 10$.

SportArb

W lutym zdecydowałem się wejść do dwóch nowych programów. Pierwszym z nich jest SportArb – więcej o programie możesz przeczytać tutaj. Do programu wpłaciłem 0.08 BTC. Taktyka to reinwestycja i jak najszybsze wyjęcie wkładu – jest to program o dużym ryzyku utraty zarobku jednocześnie z dużym potencjałem zarobków.

NordeBank

Drugim nowym programem jest NordeBank – program wystartował niedawno i to jest jeden z ważniejszych powodów dla którego zdecydowałem się zainwestować – zakładając chociaż kilka miesięcy działania bez problemu powinienem zdążyć wypłacić wkład. Zainwestowane 50$ na 2% przez 15 dni. Więcej o programie tutaj.

Waluty

Na walutach bez zmian – szczerz mówiąc od 2 miesięcy jedyne co robię w tej „materii” to sprawdzanie kursów. Póki co nie zaobserwowałem kursu na zakup ani na sprzedaż. Czekam.

W lutym nic więcej się nie działo – podsumowując mogę stwierdzić, że był to miesiąc na plus. Nie zakładam jeszcze straty środków w Recyclix więc miesiąc luty zaznaczam na zielono. Oby tak dalej 🙂


Polecam również wpis z cyklu „Portfel inwestycyjny” z ubiegłego miesiąca:
Portfel inwestycyjny – Luty 2017