Styczeń już za nami a co za tym idzie czas na kolejne podsumowanie ubiegłego miesiąca – miesiąca, w którym po grudniowej korekcie kursu Bitcoina przyjęcie odpowiedniej strategii było nie lada wyzwaniem. Tytułem wstępu przypomnę jeszcze, że publikowane wpisy z serii „Portfel inwestycyjny” są regularnymi, comiesięcznymi podsumowaniami podejmowanych przeze mnie decyzji dotyczących pomnażania mojego kapitału, czyli po prostu opisują w co inwestuję i przedstawiają obecny stan dotychczasowych inwestycji.

Portfel inwestycyjny – Luty 2017 jest trzecim wpisem z tej serii – dwa pozostałe możesz znaleźć tutaj: Portfel inwestycyjny – Grudzień 2016 oraz Portfel inwestycyjny – styczeń 2017 (37,5% zysku!).

Z uwagi, że bardzo szanuję Twój czas przejdźmy od razu do meritum:

Bitcoin

Grudniowe zawirowania w kursie Bitcoina przyprawiły mnie o niemały ból głowy – z jednej strony kurs w ciągu kilku dni zleciał w dół o kilkadziesiąt procent i zastanawiałem się czy wyprzedawać ze stratą pozostałe Bitcoiny czy wstrzymać się i zachowując resztki cierpliwości biernie obserwować zakres postępującego spadku.

Z drugiej strony nie od dziś wiadomo, że kupuje się w dołku a sprzedaje na szczycie – i znów głowa pełna myśli i analiz czy to jest ten moment, w którym dolny zasięg spadku zaczyna przyjmować figurę na kształt litery U w związku z czym należy spodziewać się odbicia… a skoro spodziewać się odbicia to trzeba ten moment wykorzystać i obkupić się w BTC. Nie powiem – emocje często mną targały i ciężko było mi się powstrzymać przed nieprzemyślanymi zakupami. Mam jednak świadomość, że chłodna głowa i stalowe nerwy to fundament przy inwestycjach dzięki czemu nieprzemyślane decyzje udało mi się sprowadzić do minimum. Przybrałem taktykę – dywersyfikować kurs kupna i bacznie przyglądać się reakcjom rynku i giełdy. Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że kupno mniejszych ilości Bitcoinów a częściej po różnych kursach się sprawdza i nie żałuje podjętych decyzji.

Jako że transakcji związanych z Bitcoinem trochę było to przedstawię po prostu historię transakcji z giełdy BitBay

Podsumowując na chwilę obecną jestem w posiadaniu ponad 1.24 Bitcoina i jeśli obejdzie się bez niespodzianek to na chwilę obecną przewiduję długoterminową inwestycję (bacznie czuwam nad kursem i w razie potrzeby będę podejmował odpowiednie kroki 🙂 ).

Jeśli chcesz inwestować i zarabiać na Bitcoinie polecam giełdę BitBay – najlepsza Polska giełda BTC! Więcej informacji znajdziesz tutaj:


Recyclix


W Recyclixie mała zmiana – pod koniec miesiąca zmieniłem ustawienie na „zrestartuj automatycznie i odbierz zyski” po zakończeniu cyklu. Jako, że program działa już sporo czasu i wiele osób wypłaciło już dużą część zysków to ze względów bezpieczeństwa postanowiłem zmienić taktykę i część wkładu wypłacić już teraz. Tak więc w lutym ilość odpadów zostanie najprawdopodobniej na niezmienionym poziomie (brak reinwestycji) i całość zysków zarobionych w tym okresie wypłacę – docelowo będzie to 200-300 zł (20 € już wypłaciłem bez żadnych problemów więc potwierdzam że program jest wypłacalny).

Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 € już dziś ! Opis programu oraz informacje jak uzyskać bonus:


TheAdsTeam

TheAdsTeam jako mój nr 1 wśród programów Revshare ma się bardzo dobrze i póki co kontynuuje ciągłą reinwestycję. Dla próby wypłaciłem kilkadziesiąt € i bez żadnych problemów po kilku godzinach pieniądze pojawiły się na moim koncie tak więc na chwilę obecną czuje się spokojny i zwiększam ilość aktywnych adpacków.

Ps. Warto zaznaczyć, że w programie zarejestrowało się już ponad 45 tysięcy użytkowników !

W porównaniu ze stanem z grudnia można zauważyć mniejszą ilość adpacków – spowodowane jest to tym, że obecnie inwestuję wyłącznie w adpacki 50$ które dają wyższy profit ale pozostają dłużej aktywne. Wcześniej kupowałem zarówno adpacki za 10$ jak i 25$ które działały krócej i po wygenerowaniu profitów przestały być aktywne.

Według mnie numer 1 wśród obecnie dostępnych programów Revshare na rynku! Krótki dotychczasowy czas działania, zewnętrzne finansowanie, szybki wzrost popularności i co raz większy napływ nowych użytkowników świadczy o potencjale tego programu! Nie czekaj i dołącz już dziś:


MX.World

Tutaj nie będę się rozpisywał – chwilowo program spisałem na straty i nie utrzymuję regularności w oglądaniu reklam. Jestem w posiadaniu adpacków o wartości ok. 50$. Tak jak przewidywałem w listopadzie program niestety upada choć admini próbują go jeszcze podnieść z kolan. Z jaką skutecznością okaże się za kilka miesięcy.


FutureAdPro

W styczniu zdecydowałem się dołączyć do prężnie rozwijającego się polskiego Revshare – FutureAdPro. Tym co mnie przekonało o wpłaceniu pieniędzy do tego programu reklamowego jest szybki rozwój oraz wielki potencjał biznesowy polegający na połączeniu Revshare z platformą społecznościową FutureNet. Więcej o FutureAdPro napisałem w tym wpisie.

Strategia to oczywiście ciągła reinwestycja, obecnie jestem w posiadaniu  6 paczek reklamowych.

Platforma reklamowa w połączeniu z portalem społecznościowym. Sprawdź:


Waluty

Tutaj nie mam się czym pochwalić – złoty się umacnia więc obecnie kursy zagranicznych walut lecą w dół. Nie martwi mnie to jednak ponieważ w waluty inwestuję z typowo długoterminowym zamiarem dlatego cierpliwie czekam na lepszy kurs do sprzedaży jednocześnie rozważając kupno w przypadku pogłębiania się dołków.

 

To by było na tyle co do moich inwestycji styczniowych. W przeważającej części nadal reinwestuję choć w przypadku Recyclixa decyduję się na wypłatę chociaż części wpłaconego kapitału – nieustanna reinwestycja i ślepe dążenie do 5 ton odpadów może być zgubne.

Nie ukrywam, że największy potencjał zarobkowy w chwili obecnej upatruję w programie TheAdsTeam i własnie ten program polecam początkującym osobom zainteresowanym zarabianiem w internecie jako pierwszą „inwestycję”.

Zachęcam osoby zainteresowane zarabianiem w internecie do rejestracji i czerpaniu zysków z możliwości tego Revshare.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Bitcoin

Na czym polega wydobywanie Bitconów? Poznaj nierówność kryptograficzną i funkcję sha256

Popularność Bitcoina bezsprzecznie wzrasta. Co raz więcej osób nie związanych z inwestowaniem i kryptografią zaczyna interesować się czym jest Bitcoin i na jakiej zasadzie działa. Pierwsze przeczytane w internecie informacje dot. Bitcoina mogą być dla wielu Czytaj więcej…

Finanse

Dlaczego młodzi nie oszczędzają?

Najnowsze wyniki badań dotyczących oszczędzania wśród Polaków są dla mnie mocno zaskakujące – ok. 40% populacji w wieku do 34 roku życia regularnie oszczędza i posiada na koncie odłożoną gotówkę. Wynik ten jest dla mnie zdumiewający, ponieważ przeglądając podobne Czytaj więcej…

Finanse

FutureAdPro – opis i zasady działania

FutureNet jest polską platformą społecznościową, która w porównaniu do konkurencji wyróżnia się bardzo ważnym aspektem – platforma płaci użytkownikom za użytkowanie i ruch na stronie. Portal powstał w listopadzie 2014 roku i w zasadzie całościowo Czytaj więcej…