mx-world-top-672x372

Na wstępie zaznaczę, że obecnie nie polecam tego programu – mam wrażenie, że wypłacalność dobiega końca i dołączanie w obecnej chwili do programu jest zbyt wysokim ryzykiem (program jest na rynku ponad 2 lata i przez ten czas osoby z czołówki dość mocno wyeksploatowały budżet, a wiadomo że to nie studnia bez dna). Mimo wszystko pokrótce opiszę zasadę działania tego programu, ponieważ osobiście jeszcze w nim działam (choć jestem na etapie wypłacania pieniędzy).

Jednym z głównych powodów podjęcia decyzji o wzięciu udziału w programie i wpłacenia pieniędzy był jego właściciel- James Lee Valentine – przeczytałem na jego temat sporo pozytywnych opinii (prowadził w przeszłości podobne programy) a i wśród użytkowników przeróżnych forów opinie o programie były dobrze rokujące.

MX.world polega na kupowaniu reklam (ruchu na stronie) za pomocą adpacków. Żadne zyski nie są gwarantowane i jest to jasno zapisane w regulaminie. Program sam w sobie jest platformą reklamową a nie miejscem do zarabiania pieniędzy, wypłaca prowizje wyłącznie gdy program przynosi zyski.
W programie mamy możliwość kupna 3 rodzajów adpacków:adpacks

Tak jak widać powyżej, każdy adpack generuje 110 % przychodu i dostarcza odpowiednią ilośc kredytów (wyświetleń). Warunkiem otrzymania dziennego naliczania prowizyjnego jest obejrzenie 10 reklam! Uwaga! Aby strona naliczała prowizje konieczne jest dodanie strony z banerem do wyświetlania w naszym menu!

Dodatkowo w programie możesz otrzymać 10% prowizji od zakupu adpacka z każdego Twojego poleconego użytkownika (który dokonał rejestracji z Twojego reflinka)

Naliczenia prowizyjne za klikanie reklam dzielą się w stosunku 50/50 na dwa konta: saldo główne i budżet reklamowy. Z salda głównego możemy wypłacić pieniądze bądź zakupić adpacki, z budżetu reklamowy wyłącznie zakupić adpacki lub reklamę.

Nie będę opisywał szerzej tego programu, ponieważ na chwilę obecną nie wydaje mi się on wystarczająco atrakcyjny. Gdyby ktoś miał pytania śmiało piszcie w komentarzu.