tat

TheAdsTeam jest nowym programem reklamowym na rynku revenue share – wystartował 15 października 2016 r. – jest więc zupełną świeżynką na rynku, a zważając jak ważne jest wejście we wczesnym etapie w tego typu programy, wydaje się być obecnie jednym z najlepszych programów Revshare!

Czym wyróżnia się TheAdsTeam?

Głównym i najlepszym argumentem zainwestowania w program jest…dzienny limit wypłat – ! 300$ ! – tyle maksymalnie możemy wypłacić w ciągu jednej doby! Uniemożliwia to liderom wyciąganie zbyt dużych kwot co najczęściej prowadzi do szybkiego upadku programu! W końcu każdemu z nas chodzi o to, aby program działał jak najdłużej i jak najdłużej płacił!

Kim są właściciele?

Program posiada trzech właścicieli:
Najam Ul Hassan – właściciel i program partnerski
Muhammad Imran – właściciel i marketing
Muhammad Azam – właściciel i administrator

Cała trójka dostępna jest w sieci, co więcej prowadzi kanał informacyjny na youtube (TheAdsTeam Youtube) – wiarygodność jak najbardziej na plus!

Jak zarabiamy?

Program oferuje nam możliwość zarabiania w zamian za oglądanie reklam- wystarczy obejrzeć dziennie min. 10 reklam aby program naliczył nam prowizje, a ich wysokość zależy od zakupionych paczek reklamowych. Mamy 3 grupy adpacków:

– paczka za 10$ – 2,5 % dziennie – wypracowuje 110% ROI = 11$
– paczka za 25$ – 2,25% dziennie – wypracowuje 115% ROI = 28,75$
– paczka za 50$ – 2,0% dziennie – wypracowuje 120% ROI = 60$

Różnica w końcowym ROI wynika z różnego czasu działania paczek.

Korzystnie dla nas naliczenia z adpacków wpadają prosto na balans konta – nie ma konieczności reinwestowania prowizji! Możemy je dobrowolnie wypłacać bądź kupować za nie adpacki!

Uwaga! Jak we wszystkich tego typu programach zyski z adpacków nie są gwarantowane – firma płaci nam wyłącznie wtedy gdy zarabia i dzieli się z nami zyskami! Dlatego tak ważny jest moment wejścia w program (wypłacalność na początku programu jest największa).

Dodatkowo dla osób, które nie chcą inwestować własnych środków program udostępnia możliwość zarabiania drobnych kwot na reklamach PTC (płatne za kliknięcie) – oczywiście jeśli inni użytkownicy będą tego typu reklamy kupować.

Prowizje z polecania

Program oferuje program polecający, za które otrzymujemy prowizje:

1 poziom – 8%
2 poziom – 2%
3, 4, 5 poziom – 1%
Uwaga! Warunkiem otrzymania prowizji jest zakup min. 1 paczki ! Prowizje otrzymane od poleconych nie można od razu wypłacić – przed wypłatą konieczne jest zakupienie za nie adpacków.
Za rejestracje 10 aktywnych osób bezpośrednio z naszego linka otrzymamy bonus w wysokości 50$ !

Dodatkowo premie dla tzw. Leadership

Osiągnięcie danego poziomu nagradzane jest odpowiednią nagrodą (jak na zdjęciu). Dodatkowo wśród wszystkich z poziomu Gold i wyżej dzielony będzie zysk ze sprzedaży adpacków – 8% z prowizji ze sprzedanych adpacków do podziału!

Zewnętrzne źródła dochodu

Struktura programu nie opiera się wyłącznie na środkach wpłaconych przez użytkowników – firma współpracuje z wieloma wielkimi markami, których pełen wykaz znajduje się na głównej stronie w zakładce „Affiliate program”

Produkty reklamowe: – Banner Ads – Text Ads – Login Ads – PPC Ads – Traffic Exchange – PTC Ads – Ad packsProcesory płatnicze: Payza, Perfect money, Payeer, Bitcoin, SolidTrustPayMinimalna wypłata: 10 $Rejestracja firmy:

Program zarejestrowany w Irlandii pod nazwa:
THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED
numer firmy: 585013
https://search.cro.i…panySearch.aspx

adres: OFFICE 29 CLIFTON HOUSE, FITZWILLIAM STREET LOWER, DUBLIN 2

Jeśli chcesz dołączyć do programu i zarejestrować się z mojego linka polecającego kliknij tutaj:  Zarejestruj się

(powyższy link jest moim reflinkiem, jeśli dokonasz rejestracji bezpośrednio z tego linku trafisz do mojej grupy i otrzymam prowizję z Twoich zakupionych paczek, jeśli nie chcesz rejestrować się z tego linku po prostu wejdź na główną stronę TheAdsTeam.com i kliknij zarejestruj).